Bilety Short Waves 2020: Konkurs Polski I - Poznań, 19 sierpnia 16:30

Bilety na Short Waves 2020: Konkurs Polski I

Adres wydarzenia :

Kino Pałacowe - SALA WIELKA
Święty Marcin 80/82
Poznań

Środa 19 sierpnia 16:30
Sprzedaż online kończy się : 19-08-2020 16:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Konkurs Polski I
 
Koniec Sezonu 
 
Starsze małżeństwo wypływa w rejs po jeziorach, na których spędziło całe swoje życie.
Zamknięta przestrzeń jachtu prowokuje do refleksji nad przyszłością, ale także nad tym, co
minęło. Wieczorami rozbrzmiewają stare melodie.
Polska 2019. Dokument. 20’. Reżyseria: Stanisław Cuske. Produkcja: Munk Studio
 
Deszcz 
 
"Deszcz" to krótki film animowany opowiadający o zbiorowej świadomości. O tym, jak brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za własne czyny sprawia, że bezrefleksyjnie idziemy za tłumem, co może doprowadzić do tragedii.
Polska 2019. Animacja. 5’. Reżyseria: Piotr Milczarek. Produkcja: Fumi Studio
 
Moje Serce 
 
Rozalia jest aktorką. Wyprowadza się z Warszawy do Wałbrzycha wraz z siedmioletnim synem Kazikiem. Nowe miejsce oznacza dla niej etatową pracę w lokalnym teatrze, a dla jej syna nową szkołę. Niespodziewanie wydarzenia z życia Rozalii splatają ją z jej sceniczną rolą.
Polska 2019. Fabuła. 30’. Reżyseria: Damian Kocur. Produkcja: Munk Studio
 
Synchronizacja
 
Rok 2084. Mężczyźni są bliscy wyginięcia, a cztery kobiety czekają, aż ich cykle menstruacyjne zsynchronizują się. Wszystkie pragną zostać matkami, lecz dawca może być tylko jeden. W końcu nadchodzi upragniony dzień...
Polska 2019. Fabuła. 20’. Reżyseria: Anna Kasińska. Produkcja: PROPAGANDA
 
Dog Days
 
Bohaterowie filmu Dog Days prowadzą firmę świadczącą usługi tym, którzy chcą zrekompensować sobie nieobecność zwierząt. Jak się okazuje, relacja człowieka i zwierzęcia jest bardzo złożona. 
Polska 2019. Fabuła. 15’. Reżyseria: Zuzanna Grajcewicz. Produkcja: Lodz Film School
 
Czas pokazu: 90’

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
PARTER

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN