Bilety Short Waves 2020: International Competition V: Mirage - Poznań, 21 sierpnia 22:30

Bilety na Short Waves 2020: International Competition V: Mirage

Adres wydarzenia :

Kino Pałacowe (Dziedziniec Zamkowy)
Święty Marcin 80/82
Poznań

Piątek 21 sierpnia 22:30
Sprzedaż online kończy się : 21-08-2020 22:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

INTERNATIONAL COMPETITION V: Mirage / Miraż
 
Jak często ulegamy złudzeniom? Filmy w prezentowanej selekcji to produkcje demaskujące obłudę ludzkiej natury, ich egocentryczną wiarę w panowanie nad światem i naturą.
Nie tyle, co złudne, ale ulotne zdają się też relacje międzyludzkie, a także pewność, że druga osoba zawsze będzie blisko ciebie. Wolnym lub szybszym tempem podążamy za bohaterami, którzy próbują odnaleźć się w świecie, gdzie nic nie jest oczywiste. Mirażem stają się też same wyselekcjonowane produkcje: świeże propozycje, w których zaciera się granica między filmowymi gatunkami.
 
Little Lower than angels 
 
Film eksploruje relację pomiędzy religią a dyskryminacją gatunkową.
Niemcy 2019. Animacja/eksperyment. 14’. Reżyseria: NEOZOON. Produkcja: NEOZOON
 
All movements should kill the wind
 
Dwieście kilometrów od Pekinu, mężczyźni żyją pomiędzy skałami, które mają być złamane, cięte, szlifowane. Te same gesty ciągle wracają, by pisać historię o zniszczeniu i naprawie. 
Francja 2019. Dokument. 12’. Reżyseria: Yuyan Wang. Produkcja: Le Fresnoy – Studio national des arts contemporains
 
Movements
 
Movements to 10-minutowa animacja narysowana w tempie 2 sekund animacji na dzień.
Wszyscy z nas chodzą, widzą, pracują, biegają i się zatrzymują. 
Korea 2019. Animacja. 10’. Reżyseria: Dahee Jeong. Produkcja: Dahee Jeong
The Last Image of Father
 
Dusan i Laza podróżują wspólnie przez wschodnią Serbię do Belgradu. Nieuleczalnie chory Dusan musi znaleźć sposób, by znaleźć dom dla swojego syna Lazy, dla którego ojciec jest wszystkim, co ma. 
Serbia 2019. Fabuła. 20’. Reżyseria: Stefan Djordjevic. Produkcja: Andrijana Stojkovic, Marija Lero
 
Sun Dog 
 
Fedor jest młodym ślusarzem w ciemnej rosyjskiej Arktyce. Klient za klientem, włóczy się pomiędzy alejkami z betonu, prowadzony przez fantazję, która dystansuje go od miasta i ich mieszkańców.
Belgia 2020. Fabuła/eksperyment. 20’. Reżyseria: Dorian Jespers. Produkcja: KASK, Scum Pictures, Campana Films, ATAKA51
 
Czas pokazu: 90’

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN