Bilety Short Waves 2020: International Competition II: Together Forever - Poznań, 21 sierpnia 20:30

Bilety na Short Waves 2020: International Competition II: Together Forever

Adres wydarzenia :

Kino Pałacowe (Dziedziniec Zamkowy)
Święty Marcin 80/82
Poznań

Piątek 21 sierpnia 20:30
Sprzedaż online kończy się : 21-08-2020 20:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

INTERNATIONAL COMPETITION II: Together Forever / Na zawsze razem
 
Bycie razem przybiera różne formy, od rodziny przez związek po przyjaźń. Obietnica związku na zawsze może być niezwykle ekscytująca, ale też przerażająca, a z pewnością pełna emocji. Bohaterowie tego programu stykają się zarówno z plusami, jak i minusami życia w symbiozie, pokazując związki nieoczywiste, które w bardzo silny sposób wpływają na to, jak żyjemy. Rodziny nie trzeba tworzyć z człowiekiem, miłość macierzyńska nie musi być warunkowa, a poczucie bliskości można poczuć nawet na stadionie.
Party Day 
Mena żyje sama ze swoją córką Clarą. Dzisiaj przypadają urodziny dziewczynki. Pomimo ograniczonych finansów, Mena organizuje przyjęcie urodzinowe. Jednak po telefonie od swojej matki staje się niespokojna i nerwowa.
Portugalia 2019. Fabuła. 17’. Reżyseria: Sofia Bost. Produkcja: Filipa Reis, João Miller Guerra (Uma Pedra No Sapato)
All Cats Are Grey in the Dark
 
Christian żyje ze swoimi dwoma kotami Marmelade i Katjuscha. Pragnąc zostać ojcem, decyduje się na zapłodnienie swojej ukochanej Marmelade przez wyjątkowego samca z zagranicy. 
Szwajcaria 2019. Dokument. 18’. Reżyseria: Lasse Linder. Produkcja: HSLU: Edith Flückiger
 
This Means More
 
Obrazy symulacji tłumu są przeplatane ze wspomnieniami kibiców klubu piłkarskiego w Liverpoolu, którzy naznaczeni są doświadczeniami z dramatycznego wydarzenia: tragedii z 1990 na stadionie w Hillsborough, które zmieniło naturę piłki nożnej na zawsze. 
Francja 2019. Animacja/dokument/eksperyment. 22’. Reżyseria: Nicolas Gourault. Produkcja: Luc-Jérôme Bailleul 
 
There were four of us
 
W pokoju są cztery osoby.
USA 2019. Animation. 7’. Director: Cassie Shao. Production: Cassie Shao
 
 
Sweet Salty
 
40-letnia ciężarna Ha ma zamiar zmierzyć się z kochanką swojego męża. Jej kibicki? Grupka plotkujących sąsiadów, buddystyczna mama, dwie dorosłe córki i jej nienarodzony syn. 
 
Singapur 2019. Fabuła. 18’. Reżyseria: Linh Duong. Produkcja: Thanh Trang Cong 
 
Czas pokazu: 90’

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN