Bilety Short Waves 2020: International Competition I: New Life - Poznań, 20 sierpnia 21:00

Bilety na Short Waves 2020: International Competition I: New Life

Adres wydarzenia :

Kino Pałacowe (Dziedziniec Zamkowy)
Święty Marcin 80/82
Poznań

Czwartek 20 sierpnia 21:00
Sprzedaż online kończy się : 20-08-2020 21:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

INTERNATIONAL COMPETITION I: New Life / Nowe życie
 
Nowe życie kojarzy się z kreowaniem czegoś od początku, ale to także transformacja i pożegnanie z poprzednim etapem życia. Zderzenie z nowym spowodowane jest przez wewnętrzne potrzeby, ale także i niezależne od nas okoliczności. Napięcia, które rodzą się pomiędzy przeszłością, teraźniejszością a przyszłością, powodują mrowiące uczucie niepokoju. Bohaterowie filmowi lawirują między dziwacznymi światami, w których dochodzi do genetycznych modyfikacji, niekomfortowych rozmów, a historia odkrywa mroczne tajemnice. Czy nowy dzień przyniesie odpowiedzi na trapiące ich pytania?
 
Slug Life
Dzień z życia Tanyi, ciekawej kobiety, która rozwinęła w sobie zamiłowanie do nie-ludzkich kochanków.
Wielka Brytania 2018. Animacja. 7’. Reżyseria: Sophie Koko Gate. Produkcja: Sophie Koko Gate
 
A Mordida 
 
Pomiędzy domem w lesie atlantyckim a fabryką genetycznie modyfikowanych komarów w Sao Paulo, poliamoryczny, niebinarny związek stara się przeżyć rozprzestrzeniająca się epidemię w Brazylii. 
Portugalia/Brazylia 2019. Fabuła. 26’. Reżyseria: Pedro Neves Marques. Produkcja: Catarina de Sousa, Pedro Neves Marques
 
Eyes on the Road
 
W drodze powrotnej do domu w brudnym samochodzie, trzy młode kobiety rozmawiają o innych ludziach. Ich konwersacja naturalnie się rozwija i prowadzi je na nieznane terytorium.  
Holandia 2019. Fabuła. 17’. Reżyseria: Stefanie Kolk. Produkcja: Miel van Welzen, Sander Verdonk, Julius Ponten
 
Cracking Sound
 
Szalona podróż do sedna końca świata, do ludzkiej potrzeby kontrolowania natury i dominacji nad nią.
Finlandia 2019. Dokument/eksperyment. Reżyseria: Hanna Kaihlanen. Produkcja: Metropolia University of Applied Sciences / Arto Tuohimaa
 
 
El Remanso
 
Mając nadzieję na znalezienie nowej pracy, rodzina wędrujących rolników osiada w El Remanso, wiejskim domu otoczonym pozostałościami starego lasu z widocznymi śladami przerażającej przeszłości.
Kolumbia 2019. Fabuła. 19’. Reżyseria: Sebastian Valencia Muñoz. Produkcja: Sebastián Valencia Muñoz, Juan Pablo Bedoya, Rodrigo Ramos Estrada
 
Czas pokazu: 90’

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN