Bilety Short Waves 2020: International Competition IV: This is Goodbye - Poznań, 19 sierpnia 21:00

Bilety na Short Waves 2020: International Competition IV: This is Goodbye

Adres wydarzenia :

Kino Pałacowe (Dziedziniec Zamkowy)
Święty Marcin 80/82
Poznań

Środa 19 sierpnia 21:00
Sprzedaż online kończy się : 19-08-2020 21:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

NTERNATIONAL COMPETITION IV: This is Goodbye / Do widzenia
 
 
Czy masz ochotę czasem zniknąć? Bohaterowie wybranych filmów mierzą się z chęcią ucieczki przed trudną przeszłością lub do nowej, obiecującej przyszłości. Jednak minione doświadczenia nie dają łatwo o sobie zapomnieć i pomimo walki muszą oglądać się za siebie. Mierzenie się z rozstaniem ma jednak też swoje dobre strony: przynosi zmiany, oswaja z bólem i wyciąga z odrętwienia. Co się dzieje jednak, gdy znikamy? Filmy te badają również możliwości naszej nieobecności z perspektywy gry komputerowej, władzy czy skomplikowanych relacji rodzinnych.
Look Up
Latające samoloty przecinają niebo nad Miami. Na ziemi, Luisa i Camila, dwie latynoskie imigrantki, spędzają swój ostatni dzień razem w tym samym mieście. 
Wenezuela, Kolumbia, Stany Zjednoczone 2019. Fabuła. 8’. Reżyseria: Héctor Francisco Silva Núñez. Produkcja: Lu Urdaneta, Stephany Jimenez
How to Disappear
 
How to Disappear to antywojenny film w prawdziwym tego słowa znaczeniu, szukający możliwości pokoju w najmniej możliwych przestrzeniach gry wojennej. To hołd dla nieposłuszeństwa i dezercji - zarówno w cyfrowym, jak i fizycznym wymiarze.
Austria 2020. Animacja/Eksperyment. 21’. Reżyseria: Total Refusal (Robin Klengel, Leonhard Müllner, Michael Stumpf). Produkcja: Total Refusal (Robin Klengel, Leonhard Müllner, Michael Stumpf)
To each your Sarah
Zniechęcona swoim życiem w Seulu, 51-letnia kobieta Jung-ja wraca do swojego miasta rodzinnego. 
Zaczyna pracę w rzeźni z nowym imieniem Sarah, by ukryć swój los przed innymi. Niespodziewanie jednak ktoś nazywa ją Jung-ja…
 
Korea 2019. Fabuła. 25’. Reżyseria: Deokgeun Kim. Produkcja: Ji-Su Kwon
Suc de Sindria
Przy wsparciu Pola, pośród natury, pomiędzy łzami i śmiechem, Barbara leczy stare rany i redefiniuje swoją seksualność. 
Hiszpania 2019. Fabuła. 22’. Reżyseria: Irene Moray. Produkcja: Miriam Porté
Goodbye Golovin
Dla Ian’a Golovina, śmierć jego ojca to okazja, by zacząć nowe życie poza swoim krajem. Podczas przygotowywania się do wyjazdu, jest zmuszony, by zmierzyć się ze swoją decyzją. 
Kanada 2019. Fabuła. 14’. Reżyseria: Mathieu Grimard. Produkcja: Simon Corriveau-Gagné
 
 
Czas pokazu: 90’

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Organizator ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

Przypominamy o stosowaniu zasad reżimu sanitarnego.
Do zapłaty: 0,00 PLN